Prosinec 2013

Zákon silnějšího - 12.kapitola

31. prosince 2013 v 6:00 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Hola hej, poslední den v roce je tady!
A s ním i já a další kapitola Zákona. Zjistíte, co se stalo na konci minulého dílu a jaké to bude mít všechno pokračování.
Já budu trávit Silvestra na chatě v lesích za městem, v kruhu svých dobrých kamarádů, takže budu bez přístupu k internetu, ale stejně mě vaše komentáře potěší. Mám vás za ně ráda, těší mě, že vám můžu každým novým dílem vyvolat úsměv na tváři. Nemyslím si, že píšu nějak dobře, to vůbec ne. Bývalo to lepší, řekla bych. Mám problémy někdy poskládat větu tak, aby vyzněla dobře a tak, jak chci. I tak mi často přijde, že píšu děsný bláboly.
Tak Vám přeji do toho Nového roku 2014 jenom to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a lásky. A taky obrovskou dávku trpělivosti s námi, co píšeme fanfikce. Ne vždy je to tak jednoduché, jak to vypadá.

Zákon silnějšího - 11.kapitola

27. prosince 2013 v 18:51 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Zdravíčko!
Úspěšně jsem na Vás dneska zapomněla. Fakt. Je to asi pět minut, co jsem si vzpomněla, že je pátek a já bych měla přidat novou kapitolu. Úplně mi to vyfičelo z hlavy. Měli jste fajn Vánoce? U mě se celkem daly, mohlo to být i horší. Samozřejmě jsem nedostala žádný dárek týkající se Lokiho nebo Toma Hiddlestona. A to jsem chtěla klíčenku nebo polštářek z ebaye. Když už mluvíme o tom Tomovi, dala jsem se na facebooku do jedné jeho fanynkovské skupiny a nacvičuji tanec Get Loki na jeho narozeniny. Jelikož a protože jsem pohybově nenadaná, tak to vypadá všelijak, ale jestli to vyjde a já seženu kameru, pošlu to těm polkám a oni fakt udělají celosvětové video a pošlou to Tomovi... tak se z toho zblázním.
No, zatím užijte kapitoly, Loki se nám konečně vybarví. A já to jako vždy odskáču.

Zákon silnějšího - 10.kapitola

24. prosince 2013 v 10:16 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Hezký den!
Chci vám popřát veselé a pohodové Vánoce, hodně dárečků pod stromečkem, málo kostí v krku a tak dále a tak dále. Celý týden poslouchám doma i v práci vánoční písničky, cpu se cukrovím a dneska i salátem a užívám si vánoční nálady.
Pokud jste si všimli nové rubriky, She-Wolf, tak tam časem přibudne nová kapitolovka stejného názvu. Mám rozepsaný prolog... už hodně dlouho a nejsem schopná se k tomu teď vrátit, když se věnuji Zákonu silnějšího. Co ale můžu k povídce určitě prozradit, tak to, že bude kopírovat děj Avengers a čekejte milostný trojúhelník, né-li čtyřuhelník :)
Tak šťastné a veselé!

Promo Zákon silnějšího

21. prosince 2013 v 22:23 | Allassa |  Kecáníčko
Abyste neřekli, že jsem sketa, dávám vám sem i takovou jakoby promo ikonku Zákona silnějšího.

NOVÝ OBRÁZEK

21. prosince 2013 v 22:21 | Allassa |  Kecáníčko
Krásný večer všem,
trošku jsem si pohrála a přináším Vám první oficiální obrázek Zákona silnějšího. Před chvílí jsem ho horko těžko dodělala. Proč tak těžce? Protože na tomto svém pár měsíců starém notebooku nemám grafické programy se kterými umím pracovat a jsem líná zapínat starý notebook a hledat ty programy tam. Takže jsem skloubila malování s Gimpem a PhotoScapem a vzniklo tohle.

Zákon silnějšího - 9.kapitola

20. prosince 2013 v 17:17 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Hezký podvečer,
dneska je tu kapitola pozdějš, nenastavila jsem automatické přidávání a až teď před chvílí jsem přišla domů a sedla za počítač. Co mě štve, tak krom svátků nemám v práci žádné volno. Někteří jsou dva týdny doma, já 3 dny. Tolik času, co jsem mohla věnovat psaní! No, děj se vůle bohů, tak tam budu teda v pondělí i pátek šaškovat. Už si sháním santovskou čepici a trénuji koledy, abych jim to tam hezky zpříjemnila, když už tam musím. Kdyby se tam aspoň dalo na někoho koukat... proč nemůže dělat Tom "Loki" Hiddleston na pekárně? :-D
A co mě ještě pekelně štve, tak to jsou dělobuchy. Můj pes z nich má třesavku a já musím uklidňovat. Jako malé dítě, skutečně. Může nahrazovat vibrátor, jak se třepe, chuděra malá.
A v pterý jsou tady Vánoce. Pokud si vzpomenu, dostanete novou kapitolku. Ovšem si musím vzpomět... znáte to, Alzheimer :)

Zákon silnějšího - 8.kapitola

17. prosince 2013 v 18:04 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Nejdřív jsem to sem nechtěla dát a počkat si s novou kapitolou až na pátek. Jenomže mi to nedalo a stejně tady máte další část. Když já na vás nedokážu být zlá :) . A klasicky děkuji za komentáře, které napíšete.

Hobit 2

14. prosince 2013 v 0:02 | Allassa |  Recenze
Je to asi hodina, co jsem opustila kino. Pokusím se shrnout to, co jsem viděla a nespoilovat. Ne, to nepůjde. Film byl dlouhý. Možná chvílemi až moc, některé scény se mohly okrouhat popřípadně zcela vynechat. Trpaslíci byli skvělý. Návrat Legolase vyvolal otazníky, Tauriel mi tam celkem sedla, proslov s Thranduilem mi přišel jako žárlivá scéna na syna. Ostatně, Thranduil byl dabován stejným dabérem jako můj milovaný Loki. Tím pádem jsem už elfího kráíle neviděla jako elfího krále, ale Lokiho. Shit.
Ale Šmak byl perfektní. Na jednu stranu mě mrzelo, že díky dabingu jsem přišla o hlas Benedicta Cumberbatche, který podle nějakých článků prý zní taky super, ale na druhou, čeký dabing byl taky bomba. Běhal mi mráz po zádech, já takové chrapláky můžu.
Hodně jsem se zasmála, pár krát vylekala, práskala se do čela nad scénami s Kilim a Tauriel... elfka a trpaslík, to jako skutečně?
Dávám filmu lepších 85%. Což ještě jde. Teď mě čeká kino až v březnu 300: Rise of an empire, dubnu Captain America 2: Winter soldier a v květnu nový X-meni. A pak... pak se uvidí. Rozhodně mě neupoutal nový Robocop nebo Godzilla. A Spidermana mám ráda kreslenýho.
Tak užívejte víkendu, já se jdu odmalovat a pokusit se něco sesmolit do Zákona silnějšího.

Zákon silnějšího - 7.kapitola

13. prosince 2013 v 6:00 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Hola hej,
je tady pátek. Už zase. Čas letí jako splašený, už je to přes měsíc, co jsem viděla nového Thora a dneska jdu na Hobita 2. Kdy bude další kapitolka nevím, pokusím se jí sem hodit v úterý, kdyby ne, tak to další pátek jistí. Teď jsem zrovna vyřešila hodně dopředu dvě zápletky, takže přemýšlím, co na naše hlavní hrdiny povídky hodím teď. Třeba mě napadne něco rozumného...Zákon silnějšího - 6.kapitola

10. prosince 2013 v 9:35 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Dobré ráno,
právě jsem se vrátila z kontroly u doktorky a hned Vám sem přihrávám novou kapitolku.
V pátek večer jdeme s partou na Hobita, už máme rezervé, tak jsem zvědavá, recenze se od sebe docela liší, co jsem četla. Já Hobita četla poprvní jedenáct let dozadu, od té doby možná ještě dvakrát. Tento rok jsem si ho koupila, ale ještě ho nečetla, přemýšlím, že to nechám až na přesrok, jen co vyjdou všechny filmy. Abych nečekala a neporovnávala, to nemám ráda.
Užijte si kapitolku a naschle v pátek.


Zákon silnějšího - 5.kapitola

6. prosince 2013 v 6:00 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Hezký den Vám všem.
Ten pozdrav sem házím už po třetí, protože mi blog nechtěl dvakrát uveřejnit článek. Mrcha jedna!
Dneska je pátek a tím pádem je tady i nová kapitolka Zákona silnějšího. Dějový zvrat z Vás nikdo nečekal, že ne :) .
Jsem pořád nemocná, rýma mi začíná sedat na průdušky, takže jsem doma o čaji a v práci mám na dnešek nahlášenou dovolenou. Pátky jsou takové volnější a oni to tam bez mé osoby ten den zvládnou.
Neví někdo něco o novém filmu s Tomem Hiddlestonem, Přežili jen milenci? Jestli už v kinech byl nebo teprve bude? Abych věděla, na co se ještě krom Hobita 2 letos těšit. A nových X-menů. Ale teď nevím, jestli ti nemají premiéru až po Novém roce. Rozhodně se těším v 2014 na Kapitána Ameriku 2, i když toho maníka moc nemusím. A taky Hobita 3, jistě jste si podle mého tetování všimli, že jsem skalný fanoušek příběhů ze Středozemě. Jinak si už napamatuji, na co všechno jsem chtěla jít, musím si počkat na lednovou Pevnost, tam bývá přehled filmových novinek a pak se rozhodnu, na co jít a nejít.
Takže si užijte novou kapitolku a dopředu Vám děkuji za komentáře.

Zákon silnějšího - 4.kapitola

3. prosince 2013 v 8:00 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Hezký den,
máme tady novou kapitolku, je kapánek delší. Od včerejška mě bolí v krku a mám rýmu, takže z práce akorát tak lezu rovnou do postele s čajem a psaní nijak nepokračuje. V pátek ale tady nová kapitolka bude, nebojte se. A co nás čeká? Trochu zamýšlení, nákupů a porad. Ještě Vám chci poděkovat za komentáře, bez nich by to nebylo ono.