Leden 2014

Zákon silnějšího - 17.kapitola

31. ledna 2014 v 8:00 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Dobrý den,
dneska tady je další kapitolka.
Dnešní povídaní bude kratší. Zemřela mi babička, pro změnu. Tento rok nezačal vůbec dobře. V úterý, kdy má být aktualizace budu na Slovensku na pohřbu, takže aktualizace bude buď v pondělí brzy ráno nebo až se vrátím, asi ve středu. Možná dřív, možná později. Chápate, že nemám moc náladu. Na nic.
Jo, koukala jsem celou trilogii Riddicka a absolutně nemůžu z velitele Vaaka, hrál ho Karl Urban. Prostě k poňuhnání. Hned mě napadlo několik námětů na povídky. Třeba se rozhoupu a blog nebude jenom o Lokim, ale i o jiných chlápcích, seriálech, filmech... uvidíme, nějaké povídky mám rozepsané xy let. Hlavně fanfikce na anime a tak.
Tak hezké počtení, mějte se líp než já.

She Wolf - 3.kapitola

28. ledna 2014 v 7:00 | Allassa |  She-Wolf
Týden se s týdnem sešel a je tady nová, v pořadí 3. kapitola. A zase je to přepis (já si musela rýpnout). A ještě pár dílů bude. Komu se to nelíbí, ať to nečte. Neříkejte, že jsem vás nevarovala. A jo, jsem mírně kousavá. Mírně. Ne, nemůžete za to, sama vím, že přepsat celej film je pěkná blbost. Slibuji, že od nějaké 6. kapitoly to bude trochu jinak. Snad. Ještě není sepsaná, víte. Jo, jsem děsná. Ano, vím to. Teď jsem si vzpomněla na ten milostnej čtyřúhelník. Jo, bude. Časem bude všechno. Časem...

Zákon silnějšího - 16.kapitola

24. ledna 2014 v 19:52 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Hezký večer,
ano, dneska jsem na vás zapomněla a vzpomněla jsem si až teď. Jsem tento týden úplně mimo, já vím, nemusíte mi to připomínat.
Za celý týden jsem ani do jedné povídky nenapsala ani čárku. Jsem děsná, ano já vím, ale jsem pořád ještě mimo, pamatujete? Třeba něco sesmolím teď nebo o víkendu. Třeba...
Nechci si zde vylévat srdce nebo tak nějak, ale prostě... Viky mi chybí. Deset let je deset let, zvlášť, když je to někdo, kdo tady s vámi má být pomalu až do smrti.
Jo, už mám doma a přímo na sobě triko Hooked on Hiddleston. Je boží. Měla jsem ho už i v práci a každému ho ukazuji. Jsem otravná, ano já vím.
Dnešní kapitolka je plná zvratů, rozhovorů a takových těch věcí kolem toho. Však si to přečtěte sami.

She-Wolf - 2.kapitola

20. ledna 2014 v 23:36 | Allassa |  She-Wolf
Dobrý večer,
doufám, že se máte lépe než já, Dneska mi umřel můj želvák Viky. Měla jsem ho 10 let, 1 měsíc a 20 dní. Bulím celý den jako malá holka, už teď se mi po něm hrozně stýská, ale vím, že už je v pořádku a nic ho nebolí. Je to velmi smutný den.
Přináším vám druhou kapitolku, tentokrát je delší.

Zákon silnějšího - 15.kapitola

17. ledna 2014 v 19:09 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Dobrý večer,
dříve jsem se sem dostat nemohla, byla jsem se želvákem na veterinární klinice, kde dostával infuzi, sondu a antibiotika. Je nemocný. A taky jsem ještě před tím byla v práci. Dnešní kapitolka je taková oddechová se zajímavým vyústěním na konci. Doufám, že se vám bude líbit víc než mě. A taky mě těší, že jsem vám udělala radost novou povídkou She-Wolf.
Jinak mi tento měsíc konečně začal můj oblíbenej seriál Teen Wolf. Taky si myslíte, že je Derek a hlavně Isaac k sežrání? :) A co ještě jiného koukám? Vampire diaries a The Originals. A možná se konečně dokopu mrknout na Hru o trůny nebo Spartakus Krev a písek. Možná...
Shodou okolností, dneska jdu taky na disko disko :) .

She-Wolf - 1.kapitola

13. ledna 2014 v 18:34 | Allassa |  She-Wolf
Krásný dobrý večer,
sice je pondělí ale berte to jako úterní příspěvek. Konečně jsem se rozhoupala a v neděli na večer se pustila do She-Wolf.
Kapitolky budou některé kratší, některé delší, podle toho, jak která scéna tam zrovna vychází.
Prvních pár kapitol nic moc, ale já se rozjedu, slibuji.
Venku začíná mrznout, já čekám na pizzu a nahřívám se u topení. Byla jsem na delší, asi půlhodinové procházce s Nelou, takže jsem promrzlá až na kost.
Tak užijte kapitoly, za komenty vás ještě pořád miluji.

Zákon silnějšího - 14.kapitola

10. ledna 2014 v 0:40 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Zdravíčko,
je tady pátek a konečně aktualizace Zákona Silnějšího. Dobrá zprává pro vás, během týdne se mi povedlo něco málo napsat. Takže jsem se z jednoho bloku přesunula do druhého. Potěší. Další aktualizace by mohla být snad dřív než v pátek. Uvidíme, co vymyslím a napíšu. Děkuji za komentáře, zmiňovala jsem se, že vás za ně miluju? :)


Děkuji

6. ledna 2014 v 18:50 | Allassa |  Jednorázovky
Ahojky,
snažím se odčinit včerejšek a nástup útlumu v povídkách, tak vám přináším krátkou povídečku, kterou jsem zrovna dopsala. Trvalo mi to necelých deset minut, je to takový blábolivý výtvor, ale mě se líbí.
Tak to berte jako drobnou omluvu za to, že to těď bude vše tak nějak pomalejší.
Je to Loki/Sigyn.

Přidávání povídek

5. ledna 2014 v 19:56 | Allassa |  Kecáníčko
Mí drazí,
mám pro vás dost špatnou novinu. Špatnou pro vás. V úterý nebude aktualizace Zákona Silnějšího. Bude až v pátek. Proč? Mám ji sice rozepsanou do sedmnácté kapitoly, ale tak nějak jsem se blokla a nevím jak dál. A k She-wolf nemám ani čárečku první kapitoly. V práci mám navyše odpolední, takže času na psaní minimum až žádný. Čas a nápady hrají tvrdě proti mně. Ale aktualizaci aspoň jednou týdně musím dodržet.
Jo, a v březnu by měl být v kinech Tomům film Přežijí jen milenci. Aspoň podle aktualne.cz, premiéra 27. března. Jinak novej Thor nebo Lokiho samostatný film (jak si fanouškové přejí) v nedohlednu.
Tak se na mě nezlobte, náladu jsem vám tímto příspěvkem určitě nespravila. Já vím, já vím. Držte se a držte mě.

She-Wolf - prolog

3. ledna 2014 v 22:32 | Allassa |  She-Wolf
Rebecca Smithová, agentka S.H.I.E.L.D.u, rovnocenná parťačka Hawkeyeho, je známá jako Vlčice. Pomáhala při výzkumu Tesseractu, když byla základna napadena Lokim a její svět se protočil naruby. Její sympatie ke kolegovi a nové city k nepříteli jí zamotají hlavu natolik, aby nevěděla, co je pro její dobro nejlepší. Hrozba z vesmíru je však veliká a ona je povolána, aby pomohla Avengerům. Loki s ní však má své vlastní plány... se svou malou Fenrir.Zákon silnějšího- 13.kapitola

3. ledna 2014 v 6:00 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Dobrý den,
v práci mě dneska už zase nechtěli, tak sedím doma. Což mě celkem těší, mám ráda, když jsem doma častěji než v práci. Jo, jsem děsnej lenoch.
Doufám, že jste Silvestra strávili lépe než já. Málem jsme propásli novoroční přípitek. Dobře, kecám, my ho a nějakou tu minutku skutečně propásly. Takže za mě, chata nic moc, to jsem mohla být i doma a pařit nebo psát na počítači.
Do Nového roku si nedávám žádná předsevzetí. Nechce se mi a stejně vím, že je nesplním. Znám se. I když, jedno se přímo nabízí: Dokončit aspoň jednu kapitolovou povídku. Což by bylo hezké, to ano, ale ne, nedám si ho. Takhle můžu třeba nějakou povídku tahat víc než rok a pořád donekonečna vymýšlet různé zápletky... nebo v tom horším případě hodit hiatus a nazdar.
Objednala jsem si triko Hooked on Hiddleston z nějakého émerického obchodu. Výtěžek akce jde na UNICEF, který Tom Hiddleston (pro ty neznabohy, to je ten co hraje Lokiho) podporuje. Tady máte link, kdybyste si chtěli udělat radost. http://teespring.com/hookedonhiddlestonunicef
Vyjde mě to na necelých 600 kaček. Ale budu mít triko s Hiddlestonem a udělám ještě dobrou věc.
Tak, dost vykecávání, dejte se do čtení, ať vidíte, jak je ta Allassa blbá, ehm, chci říct lehce zmanipulovatelná.