Únor 2014

Zákon silnějšího - epilog

28. února 2014 v 19:24 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Dneska bez zbytečných keců.

Zákon silnějšího - 21.kapitola

27. února 2014 v 20:48 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Dobrý večer,
dneska je čtvrtek a proto by tady aktualizace být neměla, ale jsem na vás tak hodná, že ji sem dám už teď.
Tímto Zákon silnějšího končí, oficiálně je k tomu ještě epilog, ten dodám o víkendu.
No a pak nás čeká pokračování, pro které ještě pořád nemám název. Klasika. Ale už se něco mlhavě pohybuje v mé mysli, jenom to vylepšit a zhodnotit, zda se to hodí.
K She-Wolf jsem ještě pořád nic nenapsala, takže s aktualizací v úterý moc nepočítejte, přinejhorším sem hodím povídku z Death Notu, co mám doma.
Pořád koukám na reklamu od Jaguar. Víte kterou myslím, ne? Is good to be bad. Přesně tu, jak tam Tom lítá v tom úžasném vrtulníku. Nemůžu z ní. Geniální, škoda, že nejde u nás v republice, to bych se na tu televizi dívala dobrovolně a na reklamy se těšila.
Užijte poslední kapitoly... dali jste si sušenky? Já jo... teď si můžete dát třeba kyselé žížalky, ty mi tady taky leží.

She-Wolf - 6.kapitola

25. února 2014 v 9:00 | Allassa |  She-Wolf
Dobrý den,
dneska je úterý. Teda vy mátě úterý, já tohle píšu v pondělí večer. Miluji tzv, odložené starty, které tento blog umí.
Doufám, že se máte dobře a jste dobře naladěni, touto kapitolou už začínám měnit děj Avengerů. Ne moc, nebojte, hlavní příběh se pořád drží filmu, ale budou tam scény, které doufám, do příběhu zapadnou a nebudou ho rušit.
Pokud to vše dobře půjde, příští týden tady bude další kapitola. Když to půjde špatně, budete si muset chvíli počkat. Jaksi ji totiž nemám napsanou. Ani čárečku. Nebyla nálada. Ne, že bych na Avengery neměla náladu, ale nebyla nálada psát tuhle povídku.
Na druhou stranu, rozepsala jsem pokračování Zákona silnějšího. Jenom mi chybí jedna docela důležitá věc. A to je název. Něco originálního, co bude celou povídku vystihovat. A klasicky, nic mě nenapadá. U Zákona mi stačilo sklonit hlavu a mrknout do knihovny. Teď mi to nefunguje ale vůbec. Tak doufejme, že mě brzy do zadnice nakopne múza a vše půjde tak, jak má.
Děkuji za komentáře, dejte si za ně sušenku :) .

Zákon silnějšího - 20.kapitola

21. února 2014 v 8:00 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Hola hej,
jaro je cítit jak ve vzduchu, tak v práci. To víte, pecákům se zapalují lýtka :-D.
Abych se vrátila k tématu, tato povídka se jisto jistě pomalu blíží ke konci. Nesmutněte, až se rozhoupu, napíšu pokračování nebo něco nového.
Přemýšlím nad tím, že sem hodím i nějaké jiné povídky, co mám napsané, z jiných fandomů. Takže žádný Loki. A skutečně uvažuji nad tím, že konečně napíšu tu povídku na svět Anity Blakeové. Kdo to neznáte a máte rádi svět upírů a dlaků, doporučuji. Mám přečteno, až na poslední vydanou knihu, vše. AAAA, tolik námětů na povídky v tolika fandomech a já nejsem schopna nic napsat. Děs a hrůza.
Taky jsem si říkala, že bych mohla přepsat něco málo co mám do Dragonlance (zase knihy).
Myslíte, že by byl zájem i o neLoki povídky? Dejte mi vědět, ju?
Za komentáře vás klasicky miluji, však to znáte.

She-Wolf - 5.kapitola

18. února 2014 v 10:32 | Allassa |  She-Wolf
Hezký den,
venku krásně svítí sluníčko, určitě je tam víc jak deset stupňů a zima je na dovolené v Antarktidě. Taky jste z toho tak nadšení jako já?
Jinak jsem dopsala Zákon silnějšího a docela intenzivně uvažuji nad pokračováním... ale nějak nevím. Co vy na to, nějaké nápady?

Zákon silnějšího - 19.kapitola

14. února 2014 v 19:53 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Dobrý večer,
bohužel jsem to dříve nestihla, proto je nová kapitola venku až teď. Domů jsem z práce přišla ve 4 hodiny odpoledne a vážně si nevzpomínám, zda jsem tak pozdě někdy v pátek z práce přišla. Bohužel to tak teď asi budu mít každý druhý týden. A to jsem čekala až skončí jeden poslední člověk a ještě pomáhala s úklidem. Děs běs. Chvílemi skutečně přemýšlím, jestli mi to za ty nervy stojí. Ale nájem z něčeho platit musím.
Nic, já si jdu lehnout, vy si přečtěte kapitolu. Už chybí jenom jedna a jsme na suchu, dokud něco nenapíšu. Klasicky jsem na psaní nesáhla od mé návštěvy Bratislavy skoro dva týdny dozadu. Budu se muset polepšit.
She-Wolf - 4.kapitola

10. února 2014 v 19:10 | Allassa |  She-Wolf
Hezký pondělní večer všem!
Po krátké odmlce je tady zpátky She Wolf. Tato kapitola se trošku od klasického Avengers liší, kousek z ní byl přepsán z deleted scény, která se objevila až po vydání filmu. Já si jí prostě nemohla odpustit, to prostě ne.
Jinak se mám... no, žiju. Žádná sláva to není. Na povídky jsem týden nesáhla. Pokusím se to napravit. Neslibuji ale nic. Raději. Znám se.
Tato kapitolka není nějak extra dlouhá, ale i přesto doufám, že potěší. Za komentáře děkuji.
Mějte se sluníčkově.

Krásné narozeniny, Tome!

9. února 2014 v 15:18 | Allassa |  Kecáníčko
Dneska je 9. únor. Víte, co to znamená? Pokud jste na tento blog nazabloudili omylem, tak jo. Takže dneska je den, kdy se před tři a třiceti lety narodil Tom Hiddleston. Pokud nemáte tucha, kdo to je, tak jste tady fakt mimo.
Co Tomovi popřát? Hodně štěstí, zdraví, lásky, úspěchů, filmů, fanynek, a tak dále a tak dále.
Prostě všechno nejlepší!
A můj dárek pro něj? Video s tancem pro Toma od Hiddlestoners PL bylo dokončeno tento týden a ano, jsem tam. Dokonce i na konci, kde pištím všechno nejlepší k narozeninám. Jsem šílená, já vím. Ale okolí je na mě díky tomu pyšné.
Hlavně, stálo to za tu srandu.


Zákon silnějšího - 18.kapitola

7. února 2014 v 8:00 | Allassa |  1. Zákon silnějšího
Dobrý den,
týden se s týdnem sešel a mám pro vás aktualizaci. Bez zbytečných keců, dneska. Nějak nevím, co napsat...