She-Wolf - 9.kapitola

18. března 2014 v 9:53 | Allassa |  She-Wolf
Hola hej,
jsem naprosto úžasná a dokonalá a napsala jsem další kapitolu! Dokonce mám napsanou i na další týden. A tato je poměrně dlouhá, takže si snad přijdete na své.
V pátek asi aktualizace nebude, podle toho, zda do té doby dopíšu druhou kapitolu nebo ne. Přinejhorším si týden počkáte.
Dneska se moc vykecávat nebudu, tak vás ušetřím čtení zbytečných písmenek.


Becca přišla na velitelství, když létající pevností otřásl výbuch. Chytila se zábradlí a podívala se na Hillovou.
"Co to bylo?"
V tu samou chvíli se ozval Fury a Hillová odpovídala jemu. Becca proběhla můstkem za jednoho technika a zběsile začala psát na klávesnici.
"Před výbuchem se přiblížil k lodi nějaký letoun, neidentifikoval se," hlásila. Po chvíli na můstek přišel Fury a upravoval kurz.
"Smithová, chci, abyste šla k Lokiho cele a pohlídala ho, než tam pošlu někoho z Avengerů. Je to naše hlavní priorita!"
"Jakoby se stalo," přikývla dívka a rozběhla se pryč. Jen o vteřiny se minula s nepřátelskými útočníky, kteří začali obsazovat loď.

Proplétala se chodbami a seskakovala schody, když se jí do sluchátka ozval Fury.
"To Barton vyřadil naše systémy, míří do vězeňské sekce. Slyší mě někdo?"
"Agentka Smithová, jsem blízko něj. Zadržím ho."
"Agentka Romanovová, rozumím."
"Smithová, vaše priorita je Loki, Bartona nechte Romanovové."
Becca se kousla do rtu. Její priorita je Loki, ale Clint je blízko. Vedle ní se z boční chodby vynořil Thor a kývl na ní.
"Je tady Thor se mnou, můžeme se rozdělit."
"Dal jsem vám rozkaz, agentko. O Bartona se postará Romanovová, vy se postarejte, aby Loki neutekl."
"Rozumím."
Společně s Thorem se rozběhla chodbou, bojující sama se sebou a svými rozkazy.

Doběhli do místnosti s tankem zrovna ve chvíli, kdy se na něm otevřely dveře, a Loki se dostával na svobodu. Thor se okamžitě k němu rozběhl s výkřikem Nééé na rtech, ale Becca okamžitě otočila hlavou doprava, kde stál skutečný Loki s jedním prstem na rtech a chlapem v uniformě u ovládacího panelu.
"Thore, je to past!" zakřičela, ale bůh hromu už skončil zavřený v cele namísto Lokiho.
"Ty se asi nikdy nepoučíš, co?" Loki stál s rukama za zády a uniformovaný voják přecházel k Becce se zbraní zamířenou na její hlavu, "Odzbrojte ji, ale neubližte jí."
Becca nestihla pistoli ani vytáhnout, když jí kolem ucha prosvištěla kulka.
"Odhoď zbraň, ruce dej za hlavu!" přikázal jí voják a ona ho neochotně poslechla. Pistole cinkla o podlahu a ruce skončili spojené na zátylku.
"Lidé si myslí, že jsme nesmrtelní," Loki přešel k ovládacímu panelu.
"To nemyslíš vážně, nemůžeš ho shodit!" zhrozila se Becca a šla za Lokim, jenom aby ji zastavila hlaveň zbraně zabodnutá v hrudníku.
"Prověříme to," Loki chtěl zmáčknout spoušť, když se zpoza Beccy vynořil Coulson a vyřídil ho. Becca spustila ruce a vrhla se ke své zbrani.
"Odstupte, prosím," požadoval Coulson, "líbí se vám? Pracujeme na ní od chvíle, co jste sem poslal Ničitele. Ani nevím, co všechno umí. Zkusíme to?"
"To není dobrej nápad," sykla na něj Becca a postavila se k němu, "je to prototyp."
Pak zavětřila a než se stihla otočit, Loki zezadu bodl Coulsona a ji zkroutil ruku se zbraní. Chtěla ho kopnout, ale udělal pohyb rukou s kopím a odletěla k nádrži s Thorem.
"Néé!" křičel Thor.
Loki přešel od Coulsona k Becce a hrubě ji vytáhl do kleku za vlasy.
"Dlouho se mi vzpírat nebudeš, Fenrir," přiložil kopí na její hrudník a sledoval, jak se jantar v jejich očích mění na modrou barvu a zpátky na jantar. Pak jí oči znovu zmodraly a Becca zůstala klečet i po tom, co ji pustil.
"Tímto tě na chvilku zabavím, než si to tady vyřídím. Postav se ke dveřím, ať nás nikdo neruší."
Dívka přikývla a vstala.
Loki přešel k ovládacímu panelu, ukázal Thorovi na kopí, které si sehnal, zatímco je zadržoval jeho kopií a zmáčkl tlačítko, které otevřelo průchod dolů.
Podíval se do očí svého bratra a nechal ho spadnout z lodi.
"Prohrajete," ozval se Coulson, zhroucený u stěny.
"Myslíš?" podivil se Loki.
"Je to váš osud."
"Hm. Vaši hrdinové jsou rozprášeni. Vaše létající pevnost se řítí z nebe. Co mi chybí k vítězství? Mám dokonce i dívku, kterou chci."
"Chybí vám přesvědčení."
"Nemyslím si…" zvýšil hlas Loki, ale zasáhl ho proud energie z Fáze 2. Prorazilo to s ním stěnu a skončil na chodbě za ní.
"Tak už vím, co umí."
"Pane!" vykřikla Becca a rozběhla se k Lokimu. V půli kroku zastavila, barva očí se jí vrátila zpátky na její původní, zmateně se rozhlédla kolem a zastavila se pohledem na Coulsonovi.
"Phile," než k němu stihla dojít, magie kopí v ní se znovu vzedmula a oči jí zmodraly. Rozběhla se k Lokimu a pomohla mu vstát.
"Skutečně mocná zbraň. Pojď má Fenrir, musíme odsud zmizet," vzal dívku za loket a začal je směrovat na místo, kde na něj čekal letoun. Jakmile dívka zastavila, když bojovala s magií tesseractu, hrubě ji postrkoval dál, aby po pár krocích sama přidala.
Nastoupil do letounu a Beccu smýkl po podlaze až k pilotovi. Sedl si na lavičku a šíleně se usmál. Všechno jde přesně podle jeho plánu.

Fury doběhl ke Coulsonovi a sundal z něho prototyp zbraně.
"Promiňte, šéfe, ten bůh upláchl. Má Beccu, přinutil ji změnit stranu jako Bartona. Ale nějakým způsobem s tím bojuje a vzdoruje mu. Její oči měnili barvu jako semafor."
"Nevzdávejte to, dívejte se na mě!"
"Ne, už jsem na odchodu."
"Zamítá se."
"To je dobrý šéfe, nikdy by nebyli tým, kdyby neměli co… pomstít," po těchto slovech Phil Coulson vydechl naposledy a zemřel.
Fury svěsil hlavu. Kdyby tomu všemu nevelel, tak by si dovolil i plakat. Ztratil dva ze svých nejlepších lidí jenom v několika málo minutách. Beccu ještě najít mohli, ale Coulson byl ztracen navždy.
Vstal, aby udělal místo zdravotníkům a opřel se o zábradlí.
"Agent Coulson to dostal," hlásil do sluchátek.
"Zdravotníci jsou na cestě k vám," odpověděl mu dispečer.
"Už tu jsou. Je mrtvý. Smithová je ovládána Lokim a nezvěstná."
Po tomto prohlášení se odmlčel a sledoval, jak se snaží zdravotníci oživit Coulsona. Marně.
 


Komentáře

1 Chane | Web | 18. března 2014 v 21:25 | Reagovat

Je to úchvatné Loki jí dostal to jsem nečekala a byla jsem překvapená je to dokonalé a moc moc se těším na další kapitolu čím zase překvapíš.

2 Electra | Web | 19. března 2014 v 18:12 | Reagovat

Chúďa Becca, dúfam, že sa jej kúzlo podarí zlomiť a Lokimu dá peknú na hubu! Mám ho síce rada ale niekedy ma vytáča do nepríčetnosti!

3 Armetis | Web | 19. března 2014 v 20:24 | Reagovat

Jee nová kapitola skvela strasne sa tesim na pokračovanie :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama