Červen 2014

Hranice možností - 12. kapitola

28. června 2014 v 23:06 | Allassa |  2. Hranice možností
Hezký den,
začínat další příspěvek omluvou se mi skutečně nechce, velmi rychle se to ohraje, ale stejně. Omluvuju se. Chtěla jsem kapitolu přidat včera, ale nakonec jsem jela na mecheche do bývalé školy, kde jsem bydlela a s dědou se vrátila až po půl noci a byla ráda, že padnu do postele. V sedm hodin mě vzbudil výbuch, na druhé straně města vyletělo OP do vzduchu a mě to rozdrnčelo barákem. To víte, tuna dynamitu je tuna dynamitu.
A jak se mám? No, konečně po třech týdnech mám volnou neděli a od pondělí ranní. V práci mám tolik papírování, že nevím kam skočit, ale domů si to tahat skutečně nechci. Ale jinak to celkem jde.
Tak si hezy počtěte a já snad ještě dneska začnu psát další kapitolu, kterou sem dám zřejmě zase až za dva týdny. Pochybuji, že budu mít tolik energie na to, abych ji dříve dopsala. A proto... omlouvám se.

X- Men: Days of Future Past

23. června 2014 v 11:12 | Allassa |  Recenze
Trvalo to, ale nakonec jsem se dokopala k tomu, abych Vám aspoň napsala recenzi k novým xmenům, když už nic jiného.
Pod perexem spoilery!

Hranice možností - 11.kapitola

13. června 2014 v 9:00 | Allassa |  2. Hranice možností

Jinak ahoj :).
Omluva je za ty dva týdny nicnedělání... kapitolu jsem dopsala až v úterý večer na školení v Koutech nad Desnou. A rozepsala jsem další, kterou zase nevím kdy dokončím. Nechci se vymlouvat, že nemám čas nebo chuť. Ale prostě... buď tady za týden bude nebo nebude. Uvidíte sami.
Jo a další dobrá zpráva pro vás.... mám zápletku.
Tak hezké čtení vám přeji!