Červenec 2014

Hranice možností - 15.kapitola

25. července 2014 v 10:12 | Allassa |  2. Hranice možností
Hezký letní a sluneční den všem!
Miluji slunečné dny. Fakt, jsem letní dítě. Má nálada a psychické rozpoližení ve slunci jenom roste do kladných hodnot. Pokud mě teda někdo nenaštve. Včera se to dokonale povedlo jednomu Polákovi u nás v práci. Pak mě bolela hlava a nemohla jsem usnout dřív než o půl druhé dneska ráno. Ne, neštvěte Allassu, nedělá jí to dobře.
Jo, na další kapitolku si počkáte, příští pátek hned po práci odjíždím na dovolenou. Kapitolku sem dám, jakmile se dostanu k internetu a vzpomenu si.
Tak hezky čtětě, tady ta je předposlední.

Hranice možností - 14.kapitola

18. července 2014 v 7:00 | Allassa |  2. Hranice možností
Pěkný den!
Tento příspěvek je přednastavený, to abych na vás nezapomněla. Mám pátek celkem nabitý a nevím, kdy se dostanu z práce a od báby s dědou domů. Takže to píšu ve čtvrtek večer. A koukám na druhou epizodu třetí řady Sherlocka. Třískám se do hlavy, že jsem se na ten seriál nepodívala dřív. Vždyť je perfektní! Už aby byla další řada.
Jo a musím se podívat na Tomovu adaptaci Jindřicha IV. a V. Mám to sehnané s titulkami, když to dávali v telce, tak jsem to prošvihla.
No a jinak? V práci budu mít děsný frmol, nastanou zase další přesčasy. Ale nebojte, další kapitola bude příští pátek, je totiž už napsaná. S tou další to ještě nevím jak dopadne, ale měla by být předposlední nebo poslední. A ještě sesmolím nějak epilog a můžu se pustit do pokračování. Novinka pro vás, nebude se týkat Lokiho.
A taky mám prosbu... znáte nějaké blogy s povídkami o Sherlockovi? Nejlépe s OC postavou ženského rodu, já ty slashe nějak moc nemusím. A jsem neschopná něco najít. Napište mi adresy do komentářů. Děkuji.
Nebudu vás déle zdržovat, směle do čtení.

Hranice možností - 13.kapitola

11. července 2014 v 21:41 | Allassa |  2. Hranice možností
Hezký večer,
dočkali jste se! Jupí jou, nová kapitolka, včera nebo předevčírem dopsaná, je tady!
Chci jenom říct, že... ještě dvě tři kapitoly... a konec. Finito. Šlus. Ale už přemýšlím nad pokračováním.
A jak se mám? Po šesti dnech v práci mám dva dny volna. Týden sedím na expedici a další týden mě tam čeká. Úpřimně? Myslela jsem, že to bude horší. Domů sice chodím pozdějí, než bych chtěla, ale nejsem tak unavená, jak bývám. Aspoň nějaké plus.
Začala jsem koukat Sherlocka. Už jsem u prvního dílu třetí série a musím říct, že ten Benedict má sakra něco do sebe. Můj typ to úplně není, ale... vždy je tam nějaké ale. Myslím, že vlezu na fanfiction po dlouhé době a poohlédnu se po nějaké hezké povídce Sherlock/OC.
Já vám přeji hezký víkend a pro většinu z vás, co to tady čtou, hezké prázdniny. Máte je zaslouženě. Co já bych dala za to, jít zpátky do školy!