Srpen 2014

Královské povinnosti - 3.kapitola

29. srpna 2014 v 9:00 | Allassa |  2.25 Královské povinnosti
Hezký pátek vám všem!
Dneska jsem na cestách a proto je článek přednastavený. Vrátím se asi až v neděli. Jedu na sraz mého bývalého klanu ze hry Lineage 2. Jop, jipí jaj jééé, Allasska alias Celeb, pro kámoše ze hry, jede do světa!
Jinak jsem celý týden byla zavřená na cukrárně a už bych se tím pomalu mohla i živit. Moje práce stojí, ale všichni budeme skákat kolem cukrárny, proč ne.
Tak si přečtite kapitolku, v pondělí pokud si vzpomenu sem dovalím první kapitolu Tanečnice, už ji mám napsanou. Na druhou si pak zase chvilku počkáte, skládám k ní pomalu playlist, abyste věděli co a jak.
Jo a na obrázku máte Falstaffa a Hala.

Tanečnice - prolog

24. srpna 2014 v 21:54 | Allassa |  Tanečnice
Hojte,
přinesla jsem vám něco, co jsem zrovna vyplodila. Celý víkend jsem měla nezměrnou touhu něco na Naruta napsat. Už je to několik let, co jsem se o anime fanfikci pokoušela a většinu těch děl ani nedotáhla do konce. Vím, že bych se měla soustředit více na Královské povinnosti a ještě více na She Wolf, ale... já to prostě napsat musela. Doufám, že vám to nebude vadit, že je to na blogu věnovaném Lokimu. Při zakládání jsem netušila, že nějakou fanfikci na anime napíšu a nechce se mi to házet na tenrai, kde jsou moje povídky z anime.
Dejte mi vědět, co si o tom myslíte, ju? Abych věděla, jestli má smysl pokračovat.

Královské povinnosti - 2.kapitola

22. srpna 2014 v 11:28 | Allassa |  2.25 Královské povinnosti
Nzadárek everybody!
Týden uběhl jako voda a děkuji Hekate za ranní zprávy s tím, kdy bude další kapitola. Teda jestli bude. Samozřejmě, že bude. Jenom to tady doklepu a pověsím. Včera jsem dělala 12ku v práci, takže jsem ráda, že jsem vstala o půl desáté, vyvenčila Nelu, skočila pro zverlit pro Miyunu, udělala si vanilkové kafe (ach to nebe!) a teď vám tady písmenkuju tento článek. A mezitím čtu povídku na Naruta. Jo, Naruta. Toho blonďátého s tou nasranou liškou v sobě. Tak přesně toho. Neee, není můj nejoblíbenější. Z toho anime mám hodně oblíbenců. A spoiler, bohužel mrtvých. Mrchy.
Takže, kapitolka je tady, já beru psa a v tomto nečase, který venku vládne jdu ven. Pes mi skáče na postel, kočka za ním, no zvěřinec. Jdu zjistit, co se to tady v tom bytě zase děje. Blázinec u Allassy doma, co jiného.
Jo, na obrázku je Hal a Poins, kdybyste nevěděli :)
Hezký víkend!

Královské povinnosti - 1.kapitola

15. srpna 2014 v 8:00 | Allassa |  2.25 Královské povinnosti
Pěkný den!
Týden se s týdnem sešel, já jsem zpátky z dovolené a zde vám donáším první kapitolu nové povídky.
Allassa se přenese zpátky do minulosti, trochu vás obeznámí s okolím a setká se s hlavními postavami povídky. To jste rádi, co?
Jinak se mám jakž takž dobře, v neděli jdu už do práce a vůbec se netěším. Celý týden vidím, jak budu žehlit ty problémy, které tam za moji nepřítomnost nasekali. A určitě nasekali, skro každý den dovolené jsem na mobilu měla nepřijaté hovory z pracovních čísel. Už se vážně třesu.
Tak si užijte kapitolku a dejte mi vědět, co si o tom myslíte, ju? Já se musím dokopat k tomu napsat tu jednorázovku s Lokim a Allassou, aby to tady úplně nezdechlo z Lokiho stránky.

Královské povinnosti - prolog

8. srpna 2014 v 8:00 | Allassa |  2.25 Královské povinnosti
Hezký den přeji.
Dnešním dnem začíná nová kapitolová povídka. Určitě jste si všimli nové rubriky, Allassa a princ Hal. Tak pod ní patří tato povídka s příhodným názvem, Královské povinnosti. Doufám, že se vám bude líbit, i když to není Loki centric, ale soustřeďuje se na další postavu mého milovaného Toma.
Allassu z letargie a nudy života vytrhne Fury, který ji nabídne práci. Dívka zprvu váhá, ale nakonec spadne do víru času a ocitne se po boku muže, který tvořil dějiny Anglie. Po boku muže, který žije bezstarostný život šlechtice. Allassa zdaleka není připravena na to, co přijde, proto se nejdříve jakémukoli sblížení s mužem, který ji tolik připomíná odvrhnutou lásku Lokiho, vyhýbá. Dokáže Hal vrátit Allasse to, co jí Loki vzal? Zvládne dívka z budoucnosti změnit rozverného prince ve vladaře, kterého si anglická země zaslouží? Odpovědi na tyto a spoustu dalších otázek najdete v povídce.

Promo Královské povinnosti

6. srpna 2014 v 8:00 | Allassa |  Kecáníčko
A je to tady! Promo obrázek k nové kapitolové povídce s Allassou! Doufám, že vás nezklamu, i když to nebude o Lokim, ten se tam ale i tak občas mihne. A zcela se k němu vrátím v jednorázovce, kterou chystám. Máte se na co těšit!

Hranice možností - Epilog

4. srpna 2014 v 15:30 | Allassa |  2. Hranice možností
Tento článek přidávám přesně v den a čas, kdy jsem se narodila. Už to nějakých pár let dozadu bude...
Tady tímto prozatím končí série Allassa a Loki. Na Allassu ovšem v dálce čekají minimálně dvě další dobrodružství! Těště se!

Hranice možností - 16.kapitola

1. srpna 2014 v 8:00 | Allassa |  2. Hranice možností
Tak, pěkný den!
Dnešní kapitola je přednastavená, stejně tak, jako ta další.
Já jedu pápá na Slovensko za rodinou na dovolenou, takže tady nezlobte! Internet prvních pár dní mít nebudu, pak jedu ke kámošce, tak tam snad se připojím a pak jedeme kempovat a to bude zase bez netu.
Jinak mám v práci hodně práce, kterou nechám rozdělanou, než odjedu. Tyhle situace zoufale nenávidím, mám ráda ukončené věci. Nedá se říct o mých povídkách, z těch mám ukončených jenom pár.
Tak si v klidu počtěte kapitolu. A za ten konec se omlouvám, ale myslím, že jste to mohli čekat. Mám ale s Allassou své další, vlastní plány a nová povídka je už rozepsaná.