Září 2014

10 knih, které ovlivnili můj život

26. září 2014 v 10:42 | Allassa |  Kecáníčko
Dobrý den,
omlouvám se, dneska kapitola nebude. Není dopsaná. A my hrajeme na kvalitu a né na kvantitu.
Namísto toho vám přináším něco jiného. Po facebooku nějaký čas koloval dopisák, kde si lidi vypisovali 10 knih, které mají nejraději nebo něco na ten způsob. Jelikož mě nikdo z kamarádů nejmenoval, rozhodla jsem se, že vám to sem napíšu, abyste se třeba o mně i něco málo dozvěděli, ne jenom jako z pohledu Allassy v příbězích. Kdyby vás to třeba zajímalo.
Zbytek pod perexem.

Královské povinnosti - 5.kapitola

18. září 2014 v 22:17 | Allassa |  2.25 Královské povinnosti
Hezký večer.
Spíše noc. No, určitě to čtete až v pátek, takže hezký pátek. Po menší pauze jsem zpátky. Doufám, že jsem vám chyběla. Aspoň trošku. Malinko. Droubounce... však vy víte.
Tak tady sedím po odpolední, ze které mě šéf pustil dřív, a přemýšlím, co vám sem napsat. Použiji moji oblíbenou hlášku od Jacka O´Neilla: Nic mě nenapadá, do toho.
Takže asi tak.


Královské povinnosti - 4.kapitola

5. září 2014 v 22:16 | Allassa |  2.25 Královské povinnosti
Urgh prsk prásk bem!
Celý den mi nešlo se sem přihlásit. Tak jsem nakonec zkusila jako poslední pomoc otevřít jiný prohlížeč než google chrome a ono ejhle, jde to! Že mě to nenapadlo dřív, ušetřila bych si nervy. Těch mám za posledních pár dní víc než dost. Dokonce jsem se v práci pohádala s Jirkou a to už je sakra co říct. Jak by řekla kamarádka, bouchly mi saze. A ne málo.
Takže dnešní kapitolka... trošku akce, trošku pití, trošku více textu! Jipí yay jéj. Nějak jsem za poslední měsíc ulítlá na citoslovcích. To bude tím kafem. Piju dneska už třetí. A to mám ráno vstávat do obchodu. No, zřejmě potáhnu nonstop.
Začala jsem koukat Naruta. Nebo lépe řečeno, po několika letech pokračuji v jeho koukání. Chybí mi něco kolem 110 dílů. Jsem totiž na 263 díle Shippuuden. Dobrý, ne? :-D Mám co dělat. Aspoň se nebudu nudit. Hlavně, a teď spoiler, je tam oživená mrtvola Deidary a Sasori. Ty dva já můžu. Na každý způsob. Muhehehehe....

Tanečnice - 1.kapitola

1. září 2014 v 9:56 | Allassa |  Tanečnice
Hezké pondělí!
Jak vidíte, víkend mimo domov jsem přežila a ještě si ho náramně užila. Příští rok zas.
Nebudu vám zatím dávat obrázky z Tanečnice. Jednoduše žádné nemám. A Narutardi stejně vědí, jak postavy vypadají (OC postava jenom z popisu, jsem líná cokoliv hledat nebo kreslit), tak proč se namáhat. Musím udělat nějaké promo a to sem pak dám. Nevím, jestli na to mám tady vhodné programy, myslím ale, že nejvhodnější mám na stolním počítači a ten je zakempovaný ve sklepě. Shit.
Dneska mám ještě volno, ale od zítřka jdu zpátky do práce. Doufám, že za mou nepřítomnost se cukrárna srovnala a já tam nebudu makat jak pako.
Tak si užijte kapitolku, další je zoufale v nedohlednu. Ale pracuji na ní, fakt.