Říjen 2014

Královské povinnosti - 8.kapitola

31. října 2014 v 15:33 | Allassa |  2.25 Královské povinnosti
Happy Halloweeen všem!
I když, upřednostňuji název Samhain, ale jde o jedno a to samé. Noc, kdy se dělící čára mezi světy zúží natolik, aby prolnuli. Zbožňuji tuto noc!
Nechtějte vědět, jaký porod byl stvořit tuto kapitolu. Ta další bude ještě horší, protože si budu muset znovu pustit Henryho IV., abych mohla dál pokračovat. Moje paměť totiž není to, co bývala kdysi.
Ale, mám pro vás novinku. Začala jsem psát, v koprodukci s mojí kámoškou Massí, novou povídku. A teď ta horší zpráva. Ne, netýká se Toma ani Lokiho ani Marvelu, ale anime Vampire Knight. Mangu jsem líná číst a anime je anime. Tak pokud by byl zájem, můžu začít uveřejňovat. Třeba ji jednou dokončím.
Takže hezký Samhain přeji a za týden (snad) naschle!


Omluva

24. října 2014 v 12:29 | Allassa |  Kecáníčko
Hezký den.
Omlouvám se, za nečinnost, abyste věděli. Další kapitola zatím na světě není ani k Tanečnici ani ke Královským povinnostem. Jsem hrozná, ano já vím, ale nějak to flákám. V práci teď dělám už třetí týden denní a ještě neděli, takže čas by byl. Jenomže mě namísto dobrých nápadů napadají jenom náměty na další a další nové povídky a ty staré jsou rozepsané a nedokončené. Jsem hrozná, ano já vím.
Třeba příští týden se tady objeví nová kapitolka. Neslibuji to, protože se znám, nemusela bych to dodržet a psát něco just jenom pro to, aby tady něco bylo... ne to není můj styl. Raději napíšu tuto omluvu.
Přeji vám pěkný víkend a nezlobte se na mě.

Královské povinnosti - 7.kapitola

10. října 2014 v 18:57 | Allassa |  2.25 Královské povinnosti
Hezký večer všem!
Tak jsem zase tady po týdnu. Už teda oficiálně přejmenovaná. Rozhodila a rozhádala jsem si tím rodinu na obou stranách, takže namísto toho, abych byla happy, jsem z toho v šoku, jak se o mě najednou zajímají lidé, kteří se o mě doposud pomalu tři desetiletí nezajímali. A hlavně, jak krásně se moje argumenty překrucují a převádí na lživé. Ale dost k mým osobním problémům.
Tento týden uběhl jako voda, já ho ztrávila v práci, dokonce i na přesčasech a příští týden mě to čeká všechno znovu. Ale udělala jsem si radost, objednala jsem si dvě židličky do bytečku, jednu s motivem Londýna a druhou New Yorku. Jsem totiž na to v poslední době úplně ujetá a musím to mít všude, na obrazech, tričkách, dece (tu jsem si koupila dneska s New Yorkem) a nyní i na židlích. Ne, vůbec nejsem jako malá :) .
Nuže, dejte se do čtení další kapitolky. A moc neslintejte :).


Královské povinnosti - 6.kapitola

3. října 2014 v 20:26 | Allassa |  2.25 Královské povinnosti
Dobrý večer.
Tak jsem tady s kapitolkou. Hip hip hurá, tady tahle byla rozepsaná přes měsíc.
Dneska jsem byla na matrice. Už zase. Ale tentokrát už s výsledkem. Od příštího týdne se budu jmenovat jinak. Bohužel mi nikdo Allassu do občanky nedá, ale našla jsem jméno, které se k ní blíží. Ne, Alina to není. Budu Alexandra. Tři a jako v Allassa, x jako s a l to taky má. Navyše Alexander znamená obránce mužů. Je to z řečtiny, jako mé první jméno, to je taky řecké. Když si to tak přeložím, budu skála, která brání muže :-D Vtipné. Zároveň s přidáním druhého jména jsem si rovnou nechala změnit příjmení. Vzala jsem si dědečkovo a ještě k tomu chlapskou verzi, takže žádná ová, ská nebo tak. Už se vážně těším na to, až budu všude měnit jméno, na pojišťovně, v bankách, práci, občance, řidičáku... bohové, já se zblázním. Proč jsem se na to dala, neví to někdo? Protože můžu. Jo, dobrý důvod.
Jinak jsem viděla první fotku z další série Hollow Crown. Byl na ní Benedict Cumberbatch bo jak se to píše. Jako Jindřich III. A já ještě pořád neměla to srdce se podívat na Jindřicha V. A to bych už jenom kvůli téhle povídce měla. Ale když hned prvních pár minut slzím jak blbá, to se nedá. To je jak s Válečným koněm. Taky jsem ho nedokoukala. Jenom po tu část s Tomem Hidlestonem a nepřátelskými kulomety. Nemám tyhle filmy ráda, fakt ne. Však víte, u Lokiho "smrti" v Thorovi 2 jsem brečela v kině. A to mám být dospělá osoba. Už nějaký ten pátek, víte. Pche.
Takže... čtěte, komentujte a tak dál. Mám vás ráda, to víte.