Prosinec 2017

Štastný nový rok 2018

31. prosince 2017 v 19:11 | Allassa |  Kecáníčko
Zdravím.
Letos čtvrtý příspěvek a letos poslední. Čtyřka je moje oblíbené číslo. Taky mi trvalo, než jsem se dokopala k tomu sem něco napsat. Ale je mi líto nechat po čtyřech letech nechat blog zaniknout. Měl své světlé chvilky a doby slávy. A kdo ví, možná s tou 18ctkou na konci se poperu a vzejde jako fénix z popela. Protože jsem se znovu naučila snít. Nebo lépe napsáno, utíkám od reality zpátky do světu své fantazie.
A Thor 3 se mi skutečně nelíbila, mimochodem. Z Lokiho tam udělali totálního idiota. Ale úplně totálního. A to jsem si myslela, že ten film mě nakopne a dopíšu něco. A nic. Zklamání. Velké. Ale jinak film na pohodu.
Jo a ohledně mých zmizelých povídek... díky bohům za rozbité flashky a moji paranoiu ohledně záloh při přesouvání věcí z notebooku na notebook. Povídky se zachránili. Všechny. Jupí.
Dokonce jsem se jednu chvíli, cca dva měsíce dozadu dostala k tomu,že jsem si ve Wordu nachystala úvodní stránku k nové povídce ze světa FFVII která mě napadla. Ale tím to tak skončilo. Možná se rozhoupu a přepíšu Legends of Tomorrow se svojí postavou nebo prostě vtrhnu do nového Vinnetoua (který se mi ze začátku vůbec nelíbil, ale když spojíte několik indiánů z několika filmů plus jednoho cosplayera Scara z Lvího krále, tak nebudete mít kalhotky suché).
A cože Vám to tady vlastně tímto chci napsat?
Vše nejlepší do nového roku 2018 a hlavně... nepřestaňte snít.
Allassa