Únor 2018

Black Panther

17. února 2018 v 22:11 | Allassa |  Recenze
Zdravíčko. Před nějakou chvíli jsem se vrátila z kina, z promítání Black Panthera. Zrovna tento týden jsem se bavila s jednou sbvou kolegyní v práci o tom, že jsem slyšela, že film Tvář vody má vysoká hodnocení ale podle traileru mě moc nezaujal. Řekla mi jednu věc, že jí někdo kdysi pověděl, že jsou dva typy filmů. Jedny mají nadupaný trailer a nic z nich nakonec není, a ty druhé mají trailery umírněné a v celku o ničem, ale film samotný stojí na vrcholu koukatelnosti.
Black Panther z mého pohledu patří mezi tu druhou skupinu. Pod perexem spoilery!!!

Střípky štěstí 3/3

8. února 2018 v 23:50 | Allassa |  2.5 Střípky štěstí
To není možné! Fakt ne, ale jak vidíte... něco se stalo. Něco velkého. Něco, co nikdo nečekal. Ani já. Po x měsících, spíše tak dvou třech letech, jsem se dokopala napsat něco delšího než pár řádků nebo příběh do RP na facebooku. A to neuvěříte, co se stalo, co mě k tomu dokopalo. Bucky Barnes. Doteď mnou přehlížený a pro mě totálně doteď nezajímavý Bucky Barnes, kámoš kapitána Ameriky a neslavně proslulý Winter Soldier. A co mě k těmto nečekaně překvapivým vřelým emocícm k němu dovedlo? Ani filmy, ani trailery, nic takového. Jedna fanfikce. Světe div se. Takže než se pustím do další části a ano, bude nová povídka a dlouhá doufám, tak si zopakuji Kapitána Ameriku 2, Avengery Age of Ultron a trojku kapitána jsem nedávno viděla s "dcerou", která se za posledních pár měsíců vybarvila v mým barvách a miluje Lokiho. Mimo jiné.
Takže, já doufám, že toto dnešní nadšení se mě snad bude držet a to dlouho, protože v neděli jdu po týdnu dovolené do práce a že se Vám moje další nápady a povídky budou líbit.

Střípky štěstí 2/3

4. února 2018 v 23:32 | Allassa |  2.5 Střípky štěstí
Světe div se, je tady další kousek povídky! Omylem (spíše z nudy) jsem zabrousila do složky Allassa v Allassa Fanfiction a otevřela si Střípky. Ani si neumíte představit, jak mě šokovalo, když jsem zjistila, že dvojka už je nějaký ten pátek (rozumějte měsíc) napsaná. Nechápu, nepamatuju... totální výpadek. Nicméně je na můj vkus krátká, ale.. o to může být poslední část delší, ne? :)
Mimochodem, měla jsem být na Cosplay Festivalu v Olomouci v Šantovce, bohužel zdraví na poslední chvíli nedovolilo ale o to víc jsem se rozhodla jít do Brna v květnu na Animefest v cosplayi Rukie Kuchiki z Bleache. V Šantovce jsem měla být 5ti hlavá dračí verze Temné bohyně Takhisis, Matky draků (ještě před Daenerys podotýkám) z herní a knižní série Dragonlance od Margaret Weiss a Tracy Hickman. Díky různým hledáním, kvůli kostýmu a podobně, jsem natrefila na skvělý ruský muzikál týkající se právě příběhu Raistlina a Karamona Majere z této série. Jsou na youtube dvě verze, každá s jinými herci, ale obě jsou mňamózní a týden jsem si je pouštěla v kuse. Takže do vyhledávače na youtube napište The Last Trial Musical a mrkněte na to.