Březen 2018

Rubriky

25. března 2018 v 23:52 | Allassa |  Kecáníčko
Zdravím, dneska jenom krátké upozornění, pohrála jsem si trošku s rubrikami, Allassine eskapády jsou nyní seřazeny jak jdou dějově za sebou, plus co je mimo hlavní děj je v tečkách 2. 25 a 2.5 - Allassa a princ Hal a v rubrice Allassa a Loki povídka Střípky štěstí. Nyní jsme ve fázi jakoby třetí, Nouzové řešení a hodila jsem to pod novou rubriku Allassa a Avengers. Nebojte, Loki se tam taky minimálně v náznacích objeví, ale momentálně přesně nevím, kam Ally posunout.
Přeji dobrou noc.

Nouzové řešení - 1. kapitola

23. března 2018 v 23:15 | Allassa |  3. Nouzové řešení
Ahojky
první kapitola je tady! Přemýšlím teda nad změnou rubriky, protože si úplně nejsem jistá, za zachovám ship Allassa a Loki v této povídce.
No uvidíme. V práci to pořád stojí za prd, dneska jsem se obarvila na modro a nějak to nechytlo, tak vypadám, jak kdyby mi někdo na blond vlasy vylil atrament. Prostě skvělej den.
Další kapitola ještě ani není napsaná, ale už jenom rekord je to, že se pomalu něco děje.
Délku textu bych chtěla zachovat na cca 2-3 stránkách na kapitolu, uvidíme, jak to půjde. Dejte vědět, zda se líbí, ju?


Nouzové řešení - Prolog

10. března 2018 v 16:06 | Allassa
Ahoj ahoj, tak to tady rozjíždím a přidávám prolog k nové kapitolovce. Další kapitola nevím kdy bude, máme v rodině epidemii zmutované chřipky plus já dělám zase skvělou směnu do jedenácti večer takže jsem poměrně časově vytíženější. Taky za to může to, že jsem začala koukat seriál Once upon a time (Bylo nebylo). Samozřejmě kvůli mé nejnovější obsesi se Sebastianem Stanem (hraje tam Kloboučníka a jako super).
Obrázek je jenom orientační k nově chystanému filmu Avengers Infinity War.

Promo Nouzové řešení

3. března 2018 v 9:10 | Allassa |  Kecáníčko
Dámy a pánové (esli to nějací čtou), je tady konečně pokračování Allassy a Lokiho, konkrétně třetí kapitolovka, která se pomalu ale jisto jistě tvoří. Už mám prolog. Název je Nouzové řešení. Obrázek jsem našla v PC ani nevím kde jsem ho stáhla, ale sakra se mi líbil a inspiroval mě, takže jsem si ho doupravila názvem povídku pro změnu v Malování 3D (co všechno v tom novém HP notebooku nenajdu po roce). Doufám, že se Vám povídka bude líbit (až ji postupně sepíšu), protože si uvědomuji, že jsem trošku více zamíchala karty a popřehazovala charaktery více, než bych chtěla a ráda bych se vrátila ke skutečnému Lokimu a Allasse. Jenomže ne vždy je vše jak chceme a postavy s každým příběhem a kapitolou rostou a vyvíjejí se i proti tomu, jak bych to chtěla já.