Květen 2018

Nouzové řešení - 8. kapitola

27. května 2018 v 7:55 | Allassa |  3. Nouzové řešení
Ahojky, omlouvám se za malé zpoždění, ale už jsem tady. V pátek jsem byla večer v kině (Solo: Star Wars Story) a vytuhla hned po tom, co jsme přišli domů a včera se mi nechtělo, opalovala jsem se a pak psala RP na facebooku. Ostatně, měl by někdo zájem o RP psaní ze světa Marvel, na fcb jsem si založila stránku s postavou, s kterou plánuji v budoucnu povídku. Tak kdyby, nechte koment a domluvíme se.
Tato kapitolka se psala trošku déle, stejně mi přijde jako každá důležitá, nedokonalá a chtělo by to trošku něčeho.. víc. Ale to ze mě teď fakt nevypadne.
Což mi připomíná, že si musím tento týden koupit na konec června lístky na Antmana a Wasp, naše kino konečně pustilo ven program.
Zpět ke kapitolce (ano, pořád ráda skáču od jednoho k druhému), dneska se konečně objeví chybějící postavy a ostatní se dozví o Allasse a o Soldatovi. Hezké počtení.
P.S. Ohledně ruštiny v kapitole, použila jsem google překladač a nechala to v latince, aby se to dalo přečíst. :)
Winter Soldier se znovu probudil

Nouzové řešení - 7.kapitola

19. května 2018 v 10:49 | Allassa |  3. Nouzové řešení
Dobré dopoledne,
přináším další kapitolu a odtajňuji záhadného agenta. Tak schválně, kolik z vás vědělo, kdo to je?
Jinak dneska jdu s "dcerou" na Deadpoola 2. Recenzi prosím nečekejte, je možné, že se mi ji nebude chtít psát, jelikož to k MCU nemá spojitost.
Venku svítí sluníčko, mě je zima, ale už mám napsaných celých 10 kapitol a další rozepsanou. Když je nápad a píše se jak se dá, tak to jde i rychle, tempem třeba kapitola za den. Nyní ale přesně nevím, jak posunout děj dál a jakou tam dát zápletku, tak mi to možná chvíli potrvá, ale aktualizace budou pravidelné, když mám toho napsáno dopředu na měsíc.
Hezký den.
Tajemný Allassin zachránce je nepřítel SHIELDU.

Nouzové řešení - 6. kapitola

12. května 2018 v 17:06 | Allassa
Ahoj, nová kapitola po napínavé poslední... taky jste to nemohli celý ten týden vydržet? Samozřejmě scéna zas není popsaná přesně úplně ťip ťop jak bych chtěla, ale co nadělám. Nic.
Jinak jsem tu měla na návštěvě ségru, takže se psaní moc dopředu neposunulo.
Zrovna koukám Kapitána Ameriku 2 Winter Soldier v originálu tak mě to třeba nakopne.
Jo, a ještě jedna věc, tahle kapitolka je psaná z dvou pohledů, vyjímečně. Nečekejte, že by se to v rbzké době opakovalo.
Pan Šťoural to Allasse hezky zavaří.

Nouzové řešení - 5.kapitola

4. května 2018 v 21:10 | Allassa |  3. Nouzové řešení
Hezký večer,
nová kapitolka je zde. Objeví se na ní nová postava, kterou odhalím během následujích dvou kapitol, takže vám sem nedám ani fotku, abyste mohli být překvapeni. Mám za sebou tři dvanáctky a z dvanáctky jsem šla po 10ti hodinách na ranní na šestku. Bomba, piju své třetí kafe abych vůbec dokoukala Thora: Dark World v orginálu. Pořád se divím, jak se na ty filmy můžu koukat pořád dokola a neomrzí mě to. Spíše si čím dál tím víc všímám věcí, které jsem doteď neviděla.
Takže, nová kapitolka a trable na cestě jsou zde :) Obrázek na pobavení :)