Červen 2018

Nouzové řešení - 12. kapitola

25. června 2018 v 11:56 | Allassa |  3. Nouzové řešení
Hojte, teď tady tak dva týdny update nebude. Jedu si odpočinout k móři a pokud přežiju tu trystnou/tristnou cestu v hromadné plechovce na kolečkách, ve které budu asi den zavřená, tak doufám, že si konečně odpočinu a zrelaxuji. Koktejly, čtečka, křížovky nachystané a v případě nápadu nebo pokračování kapitol mám sebou notes. Snad těch 50 stránek bude stačit, neberu si ani tablet ani noťas.
Mějte se tu hezky, a za nějakých 14 dní papááá.
P.S. - byla bych ráda pro nějakou zpětnou vazbu v komentářích, třeba i nějakou menší kritiku, nebo aspoň slovíčka, zda se vám povídka líbí, směr kam jde atd.. :) V letech aktivních minulých mi to hodně pomáhalo.
Omlouvám se za obrázek... ale já prostě musela :)

Nouzové řešení - 11. kapitola

16. června 2018 v 23:01 | Allassa |  3. Nouzové řešení
S dovolením to sem jenom postnu, je pozdě, jsem unavená, ale kapitolku Vám sem přidám. Nevím, jak to bude s tou další, buď bude příští sobotu nebo až v půlce července, kvůli dovolené. Právě jsem dopsala poměrně vyčerpávající třináctou kapitolu, takže minimálně dvě další nás čekají. Ještě možná to přednastavím, aby se to přidalo jak budu mimo. Uvidíme.
S některými agenty není dobré si zahrávat. Rumlow toho bude v následujících kapitolách příkladem.

Nouzové řešení - 10.kapitola

8. června 2018 v 13:17 | Allassa |  3. Nouzové řešení
Ahój, dneska taková malá jubilejní desátá kapitola. Zatím jich mám napsáno skoro celých 13 a zdaleka si myslím, že se neblížím ke konci a možná nejsem ani v půlce.
Dneska je tu kapitolka trošku dřív, musím na scuka se spolužkem ze střední do města, dlouho jsme se neviděli a dle okolí je jen dobře, že jdu ven mezi lidi. Asi mě znají.
Nicméně se za poslední týden asi nic zajímavého nestalo. Konečně jsem se podívala na film Síly temna (The Covenant) z roku 2006 kde jednu z hlavních rolí hraje Sebastian Stan (Winter Soldier) a musím říct, nebylo to úplně špatné, ale Sebík tam vypadá ani ne jak chlap ani ne jak kluk, ale zahrál to hezky. Což mi připomíná, že bych měla znovu rozkoukat Once upon a Time, ještě mám nějaké 3 epizody, kde se vyskytuje jako Jefferson aka Mad Hatter, tam se mi taky moc líbí.
Jo a chtěla bych zítra konečně zkouknout Purpurové vrchy (Crimson Peaks) s Tomem Hiddlestonem (Loki), ale k tomu se odhodlávám, co ten film vyšel. Tak uvidíme.
Užijte si novou kapitolku, mě se docela líbí a je tam zase nový zvrat v ději.

Sebastian Stan a Tom Hiddleston

Nouzové řešení - 9. kapitola

2. června 2018 v 17:55 | Allassa |  3. Nouzové řešení
Dobrý den, nezaprší a nezaprší. Nevadí, aspoň jsem opálená a až pojedu k moři do Bulharska, tak se snad rychle nespálím.
Dala jsem si týden oddych od Marvel filmů. Nenapsala jsem ani celou kapitolu mimochodem. V práci hrůza, klasika.
Chytil mě asi karpální tunel na pravém zápěstí. Chuťovka, po ránu jsem nebyla schopna ani klíčem otevřít dveře nebo udržet vodítka. Doufám, že to přejde, jinak jsem nahraná. Kolegyně v práci je s oběma karpálami doma, operace a rehabilitace, no budeme rádi, když se nám v srpnu vrátí. Po čem prdlajs, to chytnu.
Takže, nová kapitolka je tady a myslím, že nám konečně objasní pár věcí, které byli zatím zamlžené. Jo a Ally je fakt číslo.